פסטיבל סרטי הרפתקה – הקדמה

  • זמני הקרנה

ניפגש בקרוב

יצאנו לדרך! השנה יותר מתמיד אנחנו צריכים אוויר לנשימה, מרחבים פתוחים, פסגות צוננות ומצולות עמוקים. זוהי הזדמנות לפתוח את הראש ואת העיניים ולצאת למסע מבלי לעזוב את הכורסא. פסטיבל קולנוע גליל לסרטי הרפתקה קורה השנה בפעם הרביעית במהדורת און ליין, החל מה-21.10 ועד ה-31.10.  עשרה ימים שבהם תוכלו לצפות בסרטים ולפגוש את הסיפורים, הנופים ואנשי השטח.

31 יוצרי קולנוע מ-20 מדינות מציגים בפניכן.ם סרטים העוסקים בקשר בין האדם לטבע, מסעות ייחודיים, אקטיביזם סביבתי, סיפורים מקצה גבול היכולת האנושית ושלל תיעודים מסמרי שיער ומעוררי השראה.
הסרט THIS MOUNTAIN LIFE יפתח את הפסטיבל ביום רביעי ה21/10/2020

פסטיבל סרטי הרפתקה, גם הפעם, למרות מהדורת האון ליין, בשיתוף עם סינמטק ראש פינה נותן למנויי הסינמטק ולתושבי ראש פינה 10% הנחה על סרטי הפסטיבל. אנחנו רוצים את כולכם אתנו, גם מהבית.

איך לרכוש סרטים?

משבצות הסרטים מורכבות בחלקן ממקבץ סרטים קצרים לפי נושא וחלקן מסרט אחד באורך מלא. ניתן לבחור כרטיס למשבצת אחת בודדת או להרכיב כרטיסיה של מספר משבצות בטווח מחירים של 25-120 ₪.

כל סרטי הפסטיבל יהיו זמינים לצפייה בזמנכם החופשי בין התאריכים 21-31 באוקטובר (לאחר הזמנת הסרט והתחלת הצפיה ניתן לצפות בו ב-48 שעות שלאחר מכן)

הסרטים "דבש מר" ו"לעזוב את גן עדן" יהיו פתוחים לזמן מוגבל בתאריך מיוחד. (ניתן לראות בפירוט הסרטים באתר)

במהלך הפסטיבל יתקיימו שיחות זום – Adventure LIVE  עם יוצרי ומשתתפי הסרטים אליהם תוכלו להירשם  בקישור הזה.  השיחות ללא תשלום אך יש להירשם מראש.

תוכלו למצוא את התוכניה המלאה ואת תקצירי הסרטים ב – אתר הפסטיבל ובאתר הסינמטק 

לחצו כאן לרכישת הכרטיסים

הכניסו את קוד ההנחה – 0317 וזהו אתם בפנים.

לרכישת כרטיסיה