04-6801453 משרד / 054-3519650 קופה (בשעות ההקרנה)

מהיר ועצבני 9

  • זמני הקרנה

Fast and the Furious 9
(ארה"ב/ 2021) פעולה
בימוי: ג'סטין לין
משחק: וין דיזל, מישל רודריגז, טייריס גיבסון, כריס "לודאקריס" ברידג'ס, ג'ון סנה, ג'ורדנה ברוסטר, נטלי עמנואל, סונג קנג, עם זוכת האוסקר הלן מירן, וזוכת האוסקר שרליז ת'רון

הפרק התשיעי והחדש בסדרת הסרטים המצליחה בישראל בכל הזמנים.  לא משנה כמה אתה מהיר, אף אחד לא בורח מהעבר שלו לנצח. דום טורטו (וין דיזל) מנהל חיים שקטים ושלווים לכאורה עם לטי ובנו, בריאן הקטן, אך שניהם יודעים שהסכנה תמיד אורבת להם מעבר לפינה. איום חדש ישן יאלץ את דום להתעמת עם חטאי העבר על מנת להציל את אלה שהוא הכי אוהב היום. צוותו הוותיק מצטרף אליו כדי לעצור מזימה עולמית בהובלת המתנקש ונהג המירוצים הכי מיומן שנתקלו בו אי פעם: אדם שהוא במקרה גם אחיו האבוד של דום, ג'ייקוב (ג'ון סנה) . בדרך אויבים ותיקים יחזרו, חברים מפתיעים יקומו לתחייה, ההיסטוריה תיכתב מחדש והמשמעות האמיתית של "משפחה" תיבחן כמו שלא נבחנה מעולם.

את מהיר ועצבני 9  חוזר לביים ג'סטין לין, מי שביים הכי הרבה פרקים בסדרת מהיר ועצבני  (הפרקים השלישי, הרביעי, החמישי והשישי בסדרה). האקשן הפעם גדול מתמיד וחוצה גבולות – מלונדון לטוקיו, ממרכז אמריקה ועד אדינבורו, מבונקר סודי באזרבייג'ן ועד לרחובות העיר העתיקים של טבליסי. יהיה עצבני.

(אנגלית, תרגום לעברית, 145 דק')