04-6801453 משרד / 054-3519650 קופה (בשעות ההקרנה)

יונתן אגסי הציל את חיי

  • זמני הקרנה

(ישראל/ גרמניה/ 2018) תיעודי
בימוי: תומר הימן

מפגש עם היוצר תומר היימן ועם אמיר, טרנסג'נדר בתום ההקרנה

יונתן אגסי, אחד מכוכבי הפורנו הגאה הגדולים בעולם, חולק את חייו בין ברלין לישראל. משענתו היחידה היא אמו, אנה לנגר, המקבלת אותו באהבה גדולה. זהו מסמך נוקב על עולם הפורנו ושירותי הליווי, שמעולם לא תועד בפירוט אינטימי ומפוכח כל כך. תיאור של מערכת יחסים בן אם לבנה, המעזים לבחון מחדש, באומץ וברגישות, את גבולות התא המשפחתי.

ובקצרה : סיפור חייו של יונתן אגסי, אחד מכוכבי הפורנו הגאה הגדולים בעולם. מבט נדיר ואינטימי על עולם הפורנו והליווי, שחושף גם יחסים מפתיעים בין אם ובנה שמצליחים להגדיר מחדש את גבולות התא המשפחתי.

על אמיר טרנסג'נדר בן 21 מטייבה
עוד כילדה קטנה, בעיר הערבית טייבה, ידע אמיר שבובות הן לא בשבילו. הוא העדיף לשחק כדורגל עם הבנים וללבוש את בגדי אביו. כשהתבגר, מצא עצמו מנודה מהחברה השמרנית שגדל בה, והחל לנדוד בין פנימיות, מקלטים ומוסדות שונים, סבל מאלימות פיזית ואפילו שרד ניסיון רצח שהותיר ברגלו קליע, מזכרת לכל חייו.
היום בגיל 21, כגבר צעיר, יפה ומודע לעצמו הוא מלווה ותומך בבני נוער ערבים ויהודים, שנמצאים במקום בו היה וחולם לפתוח מרכז תמיכה שיציל אותם מהחברה שלא מצליחה להכיל אותם. בימים אילו אמיר, אימו ואחותו הקטנה שמתגוררים בחריש מפונים מדירתם בשל מצבם הכלכלי הקשה.כדי לסייע לאמיר, סינמטק ראש פינה בשיתוף מיזם Skillit והבמאי הדוקומנטרי תומר היימן, מזמינים אתכם לערב מיוחד בו נקרין את הסרט התיעודי החזק והמרגש "יונתן אגסי הציל את חיי", ומיד לאחר ההקרנה ניפגש באולם לשיחה עם הבמאי תומר היימן. גם אמיר יגיע במיוחד כדי לשתף בקצרה בסיפור חייו המרתק ולענות לקהל על שאלות בנושא טרנסג'נדריות בכלל, ובחברה הערבית בפרט.

כל ההכנסות מערב זה יוקדשו לאמיר ואימו בפיקוח מיזם Skillit

(עברית, אנגלית, תרגום לעברית, 106 דק')
הותר מגיל 18+

מחכים לכם בסינמטק.