04-6801453 משרד / 054-3519650 קופה (בשעות ההקרנה)

יום זכויות האדם

  • זמני הקרנה

שלושה סרטים קצרים בכרטיס אחד ומפגש עם הבמאים: פאדי קובטי ואיציק עמר

יום זכויות האדם בשיתוף הקהילה הגאה
שלושה סרטים קצרים בכרטיס אחד ומפגש עם הבמאים: פאדי קובטי ואיציק עמר

הקול האנושי
The Human Voice
(ספרד/ 2021)
בימוי: פדרו אלמודובר
משחק: טילדה סווינטון
"הקול האנושי" הוא סרט קצר של אמן הקולנוע האהוב פדרו אלמודובר, שמביא את נקודת המבט הייחודית, הססגונית והצבעונית שלו למחזה של ז'אן קוקטו הצרפתי, ומגייס לשם כך את אחת השחקניות המרהיבות והמוכשרות בעולם – טילדה סווינטון – שמספקת הופעה מהפנטת ועוצרת נשימה. אישה יפה יושבת בביתה המעוצב והאלגנטי להפליא, צופה בזמן החולף ליד מזוודות מלאות שארזה בעצמה, ובהן חפציו של מאהב שעזב אותה. היא מצפה בכיליון עיניים לבואו של אהובה, אך הוא לעולם לא מגיע. בדירתה נמצאים רק היא וכלב חסר מנוחה, שאינו מודע לעובדה שגם הוא נזנח – שני יצורים חיים שננטשו. במשך ימים של המתנה היא יוצאת מהדירה פעם אחת בלבד – כדי לקנות גרזן…
(אנגלית, תרגום לעברית, 30 דק')

המזמור החמישים
The 50th Psalm
(ישראל/  2021)
בימוי: חמד שרוף, פאדי קובטי
פיטר מנהל בסתר מערכת יחסים עם שכנו הנשוי רוג'י. הוא מנסה לשכנע את רוג'י לעזוב את אשתו כדי שיחיו יחד, אולם רוג'י מבקש עוד זמן. לפיטר נמאס לחכות. הוא מתעקש שרוג'י כבר יקבל החלטה. (עברית, 20 דק')

עד אשר נמצא מקום
Until We'll Find A Place
(ישראל/ 2021) תעודה
בימוי: איציק עמר
שני רקדנים מקצועיים בסביבות גיל השלושים, מאבדים את הגדרת העצמי שלהם שהכירו לאורך כל חייהם. חלום הילדות הוגשם ועכשיו נותרה ריקנות. הסרט מתעד את תחושת האיבוד בה נמצאות הדמויות ומלווה אותן במסע חיפוש פנימי למציאת עוגן חדש שייתן להם ביטחון. (עברית, אנגלית, תרגום לעברית 36 דק')