החבר דב

 • Comrade Dov
  (ישראל/ 2019) תיעודי
  בימוי: ברק הימן

מפגש עם גיבור הסרט דב חנין ובמאי הסרט ברק הימן קומוניסט. עוכר ישראל. אשכנזי פריבילג. במשך 13 שנות כהונתו בכנסת, נדמה שהכל כבר נאמר על דב חנין. הבמאי ברק הימן התלווה במשך תקופה ארוכה לפרלמנטר המצטיין – שחוקק מעל 100 חוקים לטובת האזרח וזכה בתואר אביר איכות השלטון – ויצר סרט שמבקש לגעת בפצעים החשופים של ישראל בת זמננו: החל בפינוי של תושבי גבעת עמל, דרך ועדת הכספים בכנסת וכלה באירוע האלים באום אל-חיראן."החבר דב" הוא דיוקן מפתיע ומעורר מחשבה של פוליטיקאי מזן נדיר, אשר מתעקש לא להרים ידיים ולא לאבד תקווה גם כשהמציאות הישראלית המורכבת טופחת שוב ושוב על פניו. (עברית וערבית, כתוביות בעברית ואנגלית, 75 דק') Ö

שומר גן החיות

 • Zookeeper
  (ארה"ב/ 2011) קומדיה
  בימוי: פרנק קוראצ'י

לכל המשפחה בדיבוב עברי

מטפל בגן הזואולוגי, שמרגיש הרבה יותר בנוח מול המטופלים הלא אנושיים שלו מאשר מול חברתו לשעבר, שמופיעה שוב בחייו. גריפין מאוד היה רוצה לחדש את הרומנטיקה עם סטפאני, אבל הוא חש שמשלח ידו לא מספיק זוהר בשבילה. כשגריפין מתחיל לשקול ברצינות לעזוב את עבודתו האהובה, כל החיות שלו מחליטות לשבור את קוד השתיקה, פותחות ת'פה ופוצחות בקמפיין שכנוע מטורף.

(דיבוב עברי, 98 דק') מחיר כרטיס: 10 ₪
 • פעילות קיץ להורים ולילדים - בסבסוד המועצה המקומית ראש פינה
 • הקרנת בלו-ריי
  Ö

אישה עובדת

 • WORKING WOMAN
  (ישראל/ 2018) דרמה
  בימוי: מיכל אביעד
  משחק: לירון בן שלוש, מנשה נוי, אושרי כהן

ישראלי חדש

סרטה המדובר והמשובח של מיכל אביעד חוזר בעצמה אל נקודת המבט הנשית דרך עיניה של אורנה, גיבורת הסרט, שחייה במקום העבודה הופכים בלתי נסבלים. הבוס שלה בחברת הנדל"ן, בני, מעריך ומקדם אותה, אך בה בעת מנסה לפתותה ומציק לה. במקביל, המסעדה החדשה שפתח בעלה לא מתרוממת, ואורנה הופכת למפרנסת העיקרית של שלושת ילדיהם. כשעולמה מתנפץ, היא נאלצת לאסוף את השברים ולהילחם על עבודתה ועל ערכה העצמי.

(עברית, 93 דק') הותר מגיל 14 Ö