חמישים אביבים

 • AURORE
  (צרפת/ 2017) דרמה
  בימוי: בלנדין לנאוה
  משחק: אנייס ג'אוי, טיבו מוטלמבר, פסקל ארביטו

אורור פרודה מבעלה, פוטרה לאחרונה מעבודתה ורק גילתה שהיא עומדת להפוך לסבתא. היא נאלצת לקחת על עצמה עבודות ניקיון ומתקשה להתמודד עם קשיי הפרנסה. כשהיא נתקלת באהבה הגדולה של חייה מימי הנעורים היא מחליטה לנקוט צעדים ולעשות הכל כדי לשנות את מהלך חייה. אולי עכשיו כשהיא חוגגת 50 אביבים זה הרגע לשינוי ולתקווה. סרט מלא גלי חום והומור בריא.

(צרפתית, תרגום לעברית, 97 דק') Ö

לאו דה וינצ'י שודדי האוצר

 • Leo de Vinci
  (איטליה/ 2018) אנימציה
  בימוי: סרג'יו מנפיו

לכל המשפחה בדיבוב עברי

סיפורו של לאונרדו דה וינצ'י הצעיר, המשחזר את עולמו המסתורי והמרתק של האומן והמדען, מלא בתגליות מרתקות, המצאות חכמות, רגעים מלאי כיף וחלומות גדולים. לאונרדו, לורנזו חברו ומונה ליזה מושא אהבתו, מבלים את ימיהם בשיפור המצאותיו המדהימות של לאו. מספר סיפורים מגלה להם על אוצר נחבא והם יוצאים בעקבותיו, אך פיראטים מסוכנים שמעו גם הם על האוצר ומנסים להשיגו לפניהם. החברים משתמשים בהמצאותיו החדשניות של לאו ומצליחים למצוא את האוצר... אך הפיראטים אינם מוכנים לוותר עליו בקלות!

(דיבוב עברי, 85 דק') כרטיס 30 ₪ Ö

מועדון הספר הטוב

 • Book Club
  (ארה"ב/ 2018) קומדיה
  בימוי: ביל הולדרמן
  משחק: דיאן קיטון, ג'יין פונדה, קנדיס ברגן, מרי סטינבורגן

דיאן התאלמנה לאחרונה לאחר 40 שנות נישואים. ג'יין נהנית לבלות עם גברים ללא כל התחייבות מוקדמת. שרון מתמודדת כבר עשור עם הליך גירושין מסובך. קרול מנהלת חיי נישואים אומללים כבר 35 שנים. חייהן של ארבע החברות חווים טלטלה כאשר הם מתחילות לקרוא יחד את "50 גוונים של אפור", ושואבות ממנו השראה עבור בעיותיהן היומיומיות.

(אנגלית, תרגום לעברית, 104 דק') הותר מגיל 12 Ö